Citroën Grand C4 Picasso BlueHDi 120 Feel+ EAT6 7prs
| Farve | Sort |
| Type | MPV |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 120 / 88 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.625 kg |
| Længde | 460 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 164 cm |
| Tophastighed | 188 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 26 jul 2024 |
| Moment | 300 nm |
| Lasteevne | 580 kg |
✅BEMÆRK 7 Personers med plads til hele familien 👍
✅Motor: 1,6 BlueHDi 120 EAT6 Diesel motor - 25 km/l - ½ årlig ejerafgift kr. 1.670
Highlights:
⭐ 16" Alu
⭐ LED kørelys
⭐ Automatgear/Ratgearskift
⭐ 2 zone klima
⭐ Fartpilot
⭐ Bakkamera
⭐ Parkeringssensor for/bag
⭐ Panoramatag
⭐ Bluetooth
⭐ El Bagklap
⭐ TRÆK til 1500 kg.
⭐ DINITROL Undervognsbehandlet
⭐ Tandrem skiftet (d. 22.12.2024) - Ved 175.631 km.
⭐ Lev- Nysynet og Nyserviceret
Komplete udstyrs liste: aut., ratgearskifte, fuldaut. klima, køl i handskerum, alarm, c.lås, fjernb. c.lås, fartpilot, kørecomputer, infocenter, auto. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, regnsensor, sædevarme, højdejust. førersæde, højdejust. forsæder, el-ruder, 4x el-ruder, el-spejle, el-klapbare sidespejle, parkeringssensor, dæktryksmåler, elektrisk parkeringsbremse, dab radio, multifunktionsrat, håndfrit til mobil, bluetooth, musikstreaming via bluetooth, usb tilslutning, aux tilslutning, armlæn, isofix, bagagerumsdækken, kopholder, stofindtræk, splitbagsæde, læderrat, led kørelys, tågelygter, airbag, db. airbags, abs, antispin, esp, servo, tonede ruder, ikke ryger, lev. nysynet, service ok, træk, diesel partikel filter, tidligere undervognsbehandlet hos DINITROL.
Vi tager naturligvis Jeres nuværende bil i bytte.
🟥NEM OG HURTIG FINANSIERING VIA SANTADER BILFINANS🟥
✅ Mulighed for udvidet Garanti med GOSafe FRAGUS Markedets bedste dækning - Vælg 24/36/48mdr. ✔️Attraktiv finansiering med 0kr eller 20% udbetaling via Nordenia Finans og Santander.
✅ Finansiere bilen med et "Grønt" billån med lav Variabel/Fast rente fra 2.99%.
✅ Skarp forsikring tilbydes.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Vi har høj kundetilfredshed på Trustpilot
⭐️ FORDELENE VED LÅN GENNEM OS:
-Markedets laveste rente
-Hurtig kreditvurdering
-Fuld fleksibilitet & billige indfrielsesvilkår
-Du bevarer dine lånemuligheder i banken
-Variabel eller fast rente
📞 Ring på telefon: 5196 1606 eller 3080 9729
📧 mail til: salg@finnsauto.dk
Åbningstider i salgsafdelingen;
Man – Fre: 09-17
Lørdag - Søndag: Efter aftale
-
89.900 kr.
-
Kilometer217.000
-
Diesel25 km/l
-
1. reg07/2018
-
Modelår2018
-
Grøn afgift1.690 kr. pr. 6 måneder