Citroën ë-C4 Max
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 136 / 100 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.516 kg |
| Længde | 436 cm |
| Bredde | 180 cm |
| Højde | 153 cm |
| Tophastighed | 150 km/t |
| Moment | 260 nm |
| Lasteevne | 484 kg |
✅ HEADUP DISPLAY
✅ 3-FASET LADNING
✅ 2 ZONET KLIMAALÆG
✅ ADAPTIV FARTPIOLOT
✅ 18" ALUFÆLGE MED HELÅRSDÆK
✅ RÆKKEVIDDE WLTP 343 KM.
⭐ Attraktiv finansiering tilbydes med og uden udbetaling
⭐ Mulighed for tilkøb af Fragus garanti i op til 36 mdr.
⭐ Vi tager gerne din nuværende bil i bytte
Headup display, sædevarme, varme i rattet, varme i forrude, 18" alufælge med helårsdæk, bakkamera, parkeringssensor for bag, regnsensor, apple carplay / android auto, navigation, 4x el-ruder, el-klapbare sidespejle, 2 zonet klimaanlæg, adaptiv fartpilot, digitalt cockpit, højdejust. førersæde, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, multifunktionsrat i læder, kørecomputer, tågelygter, fuld led forlygter, automatgear, nøglefri tænding, skiltegenkendelse, isofix, airbag, esp, vognbaneassistent, automatisk lys
Bilen er importeret og kan derfor variere i udstyr iht. danske modeller
-
154.900 kr.
-
Kilometer11.600
-
1. reg01/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder