Audi A4 2,0 TFSI 190HK
Audi A4 2,0 TFSI 190HK egenskaber
| Farve | Sort |
| Type | Sedan |
| Døre | 4 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 190 / 140 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.480 kg |
| Længde | 472 cm |
| Bredde | 184 cm |
| Højde | 142 cm |
| Tophastighed | 240 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 3 okt 2024 |
| Moment | 320 nm |
| Lasteevne | 505 kg |
Beskrivelse
RIGTIG VELHOLDT A4 - SERVICE LAVET HOS AUDI...
12V udtag, armlæn, Aut. Start/stop, Automatisk op-/nedblænding, AUX stik, Bluetooth, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Kørecomputer, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, USB stik, 16" Alufælge, Fuld LED forlygter, Indfarvede kofangere, Metallak, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Læderrat, ABS, Airbag, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Startspærre, Ikke ryger, indfarvede kofangere, service ok
-
144.900 kr.
-
Kilometer155.000
-
Benzin18,2 km/l
-
1. reg11/2017
-
Modelår2018
-
Grøn afgift2.440 kr. pr. år
Del på Facebook